Tmely, silikóny, údržba a čistenie
    Odporúčame:
 • ÚDRŽBA A ČISTENIE
  Bona Spray Mop
  Špeciálne vyvinutý pre drevené, laminátové a korkové podlahy, ale môže byť použitý na všetky typy podláh.
  Pomocou nového Bona Spray Mopu môžete veľmi ľahko udržiavať vaše podlahy čisté a bezpečné.
  Bona Spray Mop má ergonomický dizajn, jednoducho sa ovláda, rýchle sa zloží a jeho znovu dopĺnateľná náplň umožňuje jednoduché doplnenie Bona Čističu na parkety.
  Vlastnosti:
  • Špeciálne vyvinutý pre drevené, laminátové a korkové podlahy
  • Ergonomický dizajn
  • Znovu dopĺnateľná náplň
  • Jednoduché čistenie. Nezanechává nepríjemné škvrny
  • Šetrný k životnému prostrediu, pH neutrálne
  • Mop s otočnou hlavou pre maximálny dosah do ťažko dostupných miest
  • Mirkovláknová čistiaca utierka
  Bona Applicator Pad Bona Cleaning Pad Bona Dusting Pad Bona Mop
  Čistič na parkety 1l Čistič na parkety 4l Osviežovač podláh Čistič na parkety 0,85l Čistiaca súprava
   

   
    Najpoužívanejšie:
 • AKRYLOVÝ TMEL (Biely)
       
       Na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, rohových škár sadrokartonových konštrukcií, deliacich priečok, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh a pod. Tmel je po vyzretí pretierateľný. V priebehu zretia sa tmel zľahka prepadá a vytvára typický fabion. V dilatačných škárach vie pohltiť až 12,5% pohybu. V interiéroch pre opravy trhlín a prasklín v omietke, murive, dreve, betóne. Tmelenie okenných parapetov, podhľadových kaziet, škár medzi schodišťom a murivom. Podtmelovanie a tesnenie vzduchotechniky, rúr, kolien či prechodov.
   
   

   
 • UNIVERZÁLNY SILIKÓN (Transparentný)
       
       Pre využitie v domácnosti. Utesňuje škáry v stavebných konštrukciách. Vysoká priľnavosť na smalt, keramické dlaždice a povrchovo upravené kovy. Nie je vhodný pre použitie na PE, PP, teflón, betón, mramor, hliník, medený a pozinkovaný plech, olovo, oceľ s galvanickým povrchom a živičné podklady.
   
   
   
   

   
 • MAMUT GLUE (High tack)
       
       Na mimoriadne odolné lepené spoje už s maximálnou počiatočnou pevnosťou. Prilepí i ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja. Pevnosť v ťahu po vytvrdnutí až 22 kg/cm2. Nahrádza klince, skrutky a nity. Jedná sa o špeciálnu modifikáciu MS polymérov, vytvárajúcu po vytvrdnutí pretierateľný vysokopevnostný a elastický spoj. Nie je agresívny k podkladom, je ideálny na lepenie zrkadiel. Ď alšie použitie: Kdekoľvek v stavebnom a strojárenskom priemysle alebo v domácnosti či na záhrade. Lepenie vodotesných spojov v strojárenskom a automobilovom priemysle, konštrukčných dielov automobilov, autobusov, karavanov, osobných vagónov - (pohlcuje vibrácie). Lepenie nerezovej ocele, hliníku, medi, olova, skla, polykarbonátov, PS, PUR, PVC a niektorých druhov plastov. Lepenie konštrukčných vodotesných spojov v stavebnom priemysle, lepenie betónu, keramických dlaždíc, smaltu, zrkadiel, dreva, muriva, sadrokartónu, dosiek CETRIS tvoriacich výplň zábradlí balkónov – certifikované, a pod.

   
 • VZORKY - PARKETOVÝCH TMELOV